لیفت پیشانی و ابرو ها

لیفت پیشانی و ابرو ها

در این مقاله به تعریف لیفت پیشانی و ابرو ها ، بررسی انواع روش های لیفتینگ و دیگر مسائل مربوط به عمل لیفت پیشانی و ابرو می پردازیم.

با افزایش و کهولت سن افراد و در اثر کاهش تولید کلاژن در پوست ( کلاژن : یک نوع پروتئین موجود در تمام نقاط بدن می باشد و در واقع ترکیب اصلی عضلات، استخوان ها، تاندون ها، غضروف و پوست محسوب می گردد.)، پوست صورت مخصوصا ناحیه پیشانی و ابروها دچار چین و چروک و افتادگی می شوند. این امر باعث می شود چهره شما جدی، خسته یا عصبی به نظر برسد.

شما می توانید با عمل لیفت پیشانی و ابرو ، چهره ای باز، شاداب و جوان تری داشته باشید.

انواع روش های لیفت پیشانی و ابرو ها :

عمل لیفتینگ به دو صورت تهاجمی و غیر تهاجمی انجام می شود. در واقع انتخاب این که عمل لیفت پیشانی و ابرو به کدام روش انجام شود به تشخیص پزشک مربوطه و میزان چین و چروک و افتادگی پوست پیشانی و ابرو بیمار بستگی دارد.

 

لیفت پیشانی و ابرو ها

 

روش های غیر تهاجمی :

تزریق بوتاکس :

برای آن دسته از افراد، که دارای افتادگی و چین و چروک عمیق نمی باشند و به دنبال راه حلی سریع برای رفع آن هستند، تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو و رفع چین و چروک ها راه حلی سریع و موقت می باشد. لیفت پیشانی و ابرو با تزریق نمودن بوتاکس حدودا به مدت 3 الی 6 ماه ماندگاری خواهد داشت. ممکن است بعد از تزریق بوتاکس کمی کبودی یا ورم مشاهده شود، که بسیار شایع و طبیعی است و پس از گذشت 3 الی 10 روز از بین خواهد رفت.

روش های تهاجمی لیفت پیشانی و ابرو :

  • جراحی و عمل باز :

جراحی لیفت پیشانی و ابرو با توجه به تشخیص پزشک متخصص همراه با بیهوشی کامل یا بیهوشی موضعی انجام می شود.

این روش با ایجاد برش روی پیشانی یا خط رویش موها انجام شده، به این صورت که قسمتی از پوست برداشته می شود و پوست پیشانی و ابرو صاف می گردد.

در واقع محل قرار گرفتن ابروها با کشیدن و برداشتن پوست جا به جا می شود.

  • جراحی آندوسکوپی :

این عمل همراه با بیهوشی کامل انجام می شود. در این روش در یک ناحیه از پوست سر بیمار چند برش کوچک ایجاد می کنند و با استفاده از دستگاه آندوسکوپی محل هایی که باید تغییر داده شود، مشخص می گردد. انجام عمل لیفت پیشانی و ابرو توسط این روش با حداقل برش و زمان نقاهت کوتاه تری همراه است.

هزینه عمل لیفت پیشانی و ابرو :

هرینه و قیمت عمل لیفت و بالا کشیدن ابرو و پیشانی بر اساس خواسته و انتظارات افراد، مهارت و تجربه پزشک متخصص، روش انجام عمل لیفت ، شرایط فعلی صورت بیمار، حق الزحمه پزشک متخصص نیز متفاوت خواهد بود.

 

پاسخ

10 + 8 =

Call Now Buttonتماس با دکتر